Kolejny tragiczny wypadek -nie żyje dwóch mężczyzn

domena publiczna

Dziś rano, zginęli dwaj młodzi mężczyźni. Jechali oni samochodem, który wpadł do rzeki w miejscowości Zawada w powiecie częstochowskim. Prawdopodobnie kierowca stracił panowanie nad autem, które stoczyło się do Warty.

podkom. Marta Ladowska, rzeczniczka częstochowskiej policji poinformowała– wstępnie ustalono, że do wypadku mogło dojść w niedzielę ok. 5.50 nad ranem. Ofiary to mężczyźni w wieku 24 i 25 lat – mieszkańcy gminy Kłomnice, w której znajduje się wieś Zawada.

O wypadku służby ratownicze dowiedziały się po 9.20. Na miejsce przyjechali policjanci i strażacy, w tym specjalistyczna jednostka płetwonurków z Bytomia, wyławiająca pojazdy z wody. Samochód był odwrócony kołami do góry. W samochodzie marki BMW znajdowały się zwłoki dwóch mężczyzn. Płetwonurkowie rozpoczęli przeszukiwanie dna rzeki, aby sprawdzić, czy może być więcej ofiar tego wypadku.

Jak podaje Niezależna.pl Policjanci przypuszczają, że kierowca,  jadący gruntową drogą w pobliżu rzeki nie zachował ostrożności i stracił panowanie nad samochodem, który w rezultacie stoczył się do rzeki. Policja i prokuratura wyjaśniają okoliczności wypadku. Przyczyny śmierci obu mężczyzn wykaże sekcja zwłok.

Źródło: Niezależna.pl/ telewizjarepublika.pl

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ