Do 7 maja utrudnienia na Braniborskiej – awaria kanalizacyjna

remonty mostu.jpg

MPWiK S.A. we Wrocławiu informuje, że w związku z usuwaniem awarii kanalizacyjnej na ulicy Braniborskiej, w piątek 27 kwietnia, od godziny 20.00 nastąpią utrudnienia w ruchu kołowym, które mogą potrwać do 7 maja, do godzin popołudniowych. Prace prowadzone będą w okresie długiego weekendu.

– Zakres awarii, do której doszło na wysokości skrzyżowania ulic Braniborskiej i Dobrej, wymaga całkowitego zamknięcia jezdni na odcinku, na którym prowadzone są prace. Do zamknięcia jezdni dojdzie w rejonie skrzyżowania z ul. Dobrą oraz Galerii Domar, przy czym wjazd na ulicę Dobrą zostanie utrzymany od strony skrzyżowania ulicy Braniborskiej z ulicą Nabycińską – mówi Aleksander Łoś, rzecznik prasowy MPWiK S.A. we Wrocławiu.

Objazd ul. Robotniczą

Wjazd na ul. Braniborską będzie możliwy od obu stron, jednak ulica zostanie zamknięta dla ruchu pojazdów samochodowych na tym fragmencie i oznakowana jako droga bez przejazdu. Kierowcom zaproponowany zostanie objazd ulicą Robotniczą. Mimo prac, ścieżka rowerowa, prowadząca od Placu Orląt Lwowskich w kierunku Placu Strzegomskiego, pozostanie przejezdna. Ruch pieszy także będzie odbywał się bez zakłóceń po obu stronach chodnika wzdłuż ul. Braniborskiej.

źródło: wroclaw.pl

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ