PRZERAŻAJĄCE! Kilkakrotnie wjechał samochodem w pieszych

fot. pl.freeimages.com

Policja aresztowała 18-latka, który wjechał dzisiaj nad ranem w tłum ludzi przed klubem nocnym w Newport w południowej Walii. Cztery osoby, które zostały ranne w wyniku zdarzenia, zabrano do szpitala, a dwie z nich są w stanie ciężkim.

Rzecznik Gwent Police powiedział: „W związku z incydentem, do jakiego doszło dzisiaj rano przy Cambrian Road w Newport, w którym 18-letni mężczyzna wjechał w tłum ludzi, cztery osoby odniosły obrażenia. Sprawca został aresztowany pod zarzutem niebezpiecznej jazdy. Śledztwo jest nadal w toku. Chcielibyśmy podziękować każdemu za komentarz i udostępnianie tej informacji”.

Świadkowie relacjonowali, że wyglądało to jakby kierowca chciał na początku przedrzeć się przez tłum. Następnie samochód uderzył w pieszego. To rozsierdziło ludzi wokół, którzy zaczęli atakować auto. Wtedy kierowca wjechał na chodnik i potrącił dwie kobiety, po czym zawrócił i jeszcze raz w nie wjechał – donosi Daily Mail.

– Przerażające. Nie jest to coś, co chciałoby się oglądać na jakiejkolwiek ulicy. To bardzo ruchliwa droga, szczególnie w sobotni wieczór i zasadniczo jest ona zamknięta w ciągu dnia, ale z jakiegoś dziwnego powodu otwierają ją wieczorem. Absolutne szaleństwo – mówi świadek zdarzenia

Źródło: polishexpress.co.uk, o2.pl/ telewizjarepublika.pl

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ