Kobieta zatrzymana przez policjantów za atak nożem

domena publiczna

Na 3 miesiące do aresztu trafiła 52-letnia kobieta podejrzana o ugodzeniem nożem mężczyzny. Do zdarzenia doszło podczas wspólnego biesiadowania przy alkoholu. Poszkodowany z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala, gdzie przeszedł operację. Lwóweccy policjanci bezpośrednio po zdarzeniu zatrzymali podejrzaną o ten czyn kobietę.

W nocy dyspozytor telefonu alarmowego 112 otrzymał zgłoszenie, iż w Mirsku 58-letni mężczyzna potrzebuje pomocy ponieważ ma uraz brzucha. Na miejsce natychmiast zadysponowano ratowników medycznych. Po przyjeździe i rozpoczęciu udzielania pierwszej pomocy ratownicy stwierdzili że niejasne są okoliczności w jakich mężczyzna został ranny. Po chwili na miejsce interwencji dotarł także zadysponowany patrol policji. Policjanci rozpoczęli ustalanie w jaki sposób mężczyzna został ranny w brzuch. Jak się okazało w mieszkaniu gdzie udzielana była mężczyźnie pomoc od wczesnych godzin wieczornych osoby tam przebywające piły alkohol. W trakcie imprezy alkoholowej doszło do kłótni pomiędzy mężczyzną, a jego partnerką. W pewnym momencie kobieta chwyciła za nóż i dźgnęła go w okolice brzucha. Tak ranny mężczyzna przybywał w mieszkaniu kilka godzin. Z poważną raną brzucha został przewieziony do szpitala na operację. Policjanci zatrzymali 52-letnią mieszkankę Mirska, która jak się okazało była kompletnie pijana.

Kobieta została osadzona w policyjnym areszcie do dyspozycji prokuratora i sądu. Po wytrzeźwieniu Sąd Rejonowy na wniosek prokuratury zastosował wobec zatrzymanej 3 miesięczny areszt.
Źródło: KPP w Lwówku Śląskim

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ