Zagubiony 10-tygodniowy szczeniak wrócił do właściciela – pomógł dzielnicowy

pixabay.com

Dzielnicowy z Kiełczowa pomógł w odnalezieniu małego szczeniaka. Policjant otrzymał zgłoszenie o tym, że na jednym z ogrodów w jego rejonie, przebywa mały zagubiony piesek. Funkcjonariusz pojechał na miejsce, poczynił ustalenia i po chwili mógł go już przekazać bardzo zadowolonemu z odnalezienia zguby właścicielowi. Na ręce Komendanta Miejskiego Policji we Wrocławiu wpłynęły podziękowania w tej sprawie.

Dzielnicowy jest policjantem pierwszego kontaktu – potwierdził to swoimi skutecznymi działaniami asp. Rafał Gliga z Komisariatu Policji w Długołęce. Po godzinie 11:00 funkcjonariusz otrzymał na swój telefon służbowy informację od jednej z mieszkanek Kiełczowa. Kobieta powiadomiła o tym, że na jej ogrodzie znalazł się malutki piesek.
Szczeniak miał 10 tygodni i wyglądał na zagubionego. Dzielnicowy w ramach służby obchodowej pojechał do kobiety, by spróbować jej pomóc. Mały piesek był zadbany i wyglądał na psa rasowego. Policjant ocenił, że musiał komuś chwilę wcześniej uciec. Kolejne ustalenia dzielnicowego i dobre rozpoznanie w swoim służbowym rejonie doprowadziły do namierzenia właściciela pieska. Mężczyzna ten mieszkał kilka ulic dalej.
Właściciel szczeniaka, zaraz po otrzymaniu informacji o znalezieniu pieska, bardzo szczęśliwy, szybko przyjechał na miejsce i odebrał swoją zgubę.

Mężczyzna ten podziękował kobiecie, która zaopiekowała się niespodziewanym gościem w swoim ogrodzie oraz dzielnicowemu, którego skuteczność w działaniu i operatywność doprowadziła do odnalezienia czworonoga. Złożył również podziękowania na ręce Komendanta Miejskiego Policji we Wrocławiu.

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ