Partia Wolność sprawdzi ilu Polaków jest w polskim parlamencie


Poseł partii Wolność Jacek Wilk złożył w Sejmie list do prezydenta USA Donalda Trumpa z prośbą o nie podpisywanie niedawno przyjętej przez amerykański Kongres ustawy 447.

Poseł Wilk liczy na podpisy innych posłów i zapowiedział, że mają czas do 7 maja 2018 roku, potem List zostanie wysłany do Białego Domu. Poseł Jacek Wilk ogłosił to w Sejmie na specjalnej konferencji prasowej a potem we wszystkich mediach społecznościowych. Teraz czeka na odzew. Zrobił to samo, co jego amerykańscy koledzy w Kongresie, w sprawie naszej Ustawy o sądach oraz Ustawy o IPN. Premier Mateusz Morawiecki 16 kwietnia 2018 otrzymał  list otwarty z komisji spraw zagranicznych Izby Reprezentantów.

Kongresmeni posunęli się dalej, tydzień później przyjęli przez aklamację ustawę JUST ACT, która dotyczy restytucji mienia ofiar Holokaustu. Teraz Polacy – za zniszczone w czasie II Wojny Światowej przez Niemców żydowskie mienie – będą pozywani o jego zwrot w naturze, bądź gotówce.

Światowa Organizacja Restytucji Mienia Żydowskiego mówi o kwocie 300 mld dolarów, bo wedle ich myślenia, Polska, mimo, że jest w takim samym stopniu ofiarą wojenną, musi ponieść odpowiedzialność, bo na jej terenie były bombardowania i obozy zagłady, zatem chodzi o „sprawiedliwość dla ofiar, którym nie zadośćuczyniono” (Justice for Uncompensated Survivors Today – JUST).

Upraszczając, Żyd z państwa Izrael na podstawie Deklaracji Terezińskiej podpisanej przez Władysława Bartoszewskiego 30 czerwca 2009, dziedziczy mienie po Żydach polskiego pochodzenia.

Zapytaliśmy Roberta Grzechnika z Partii Wolność, co jego zdaniem chce osiągnąć Poseł Wilk Listem do prezydenta USA Donalda Trumpa, z podpisami posłów lub bez nich?

Najwyższy czas, aby ktoś z polskich posłów zaczął reprezentować interes Polaków w sprawie roszczeń żydowskich.  Poza działaniami Polonii w USA, nasz list do prezydenta Trumpa, mający na celu zatrzymać ustawę 447,  jest jedynym działaniem chroniącym polskie interesy.

Posłowie PiS, PO, K’15, PSL i .N jak dotąd biernie przyglądali się, gdy za oceanem zapadały decyzje wspierające bezpodstawne wyciąganie pieniędzy z kieszeni Polaków na rzecz organizacji żydowskich.

Jako partia Wolność mówimy jasno i wyraźnie – Polacy nie są odpowiedzialni za niemieckie zbrodnie, a płacenie za mienie bezspadkowe to absurd na który nie ma naszej zgody.

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ