,Dziennikarz’ nazwał małego Alfiego ,,bezmózgiem”. Teraz przeprasza


Dziennikarz ,,Krytyki Politycznego” nazwał zmarłego już małego Alfiego Evansa ,,bezmózgiem”. Spadła na niego prawdziwa lawina hejtu, więc postanowił się z tego wycofać i przeprosić – Przez ostatnie kilka dni rozmawiałem z osobami, które są dla mnie ważne, które szanuję. Dzięki nim dziś już wiem, że popełniłem błąd – pisząc o zmarłym chłopcu Alfiem Evansie wykazałem się zupełnym brakiem delikatności – napisał na Facebooku Przemysław Witkowski.

– Dobrze bym się przyjrzał kto zakłada w Polsce te wszystkie “Alfie Polish army”, “Poland, pray for Alfie” i inne kręcące gównoburze fanpejdze wokół tego biednego bezmózga z Anglii – napisał Przemysław Witkowski w ubiegłym tygodniu, gdy Alfie walczył o życie.

– Przez ostatnie kilka dni rozmawiałem z osobami, które są dla mnie ważne, które szanuję. Dzięki nim dziś już wiem, że popełniłem błąd – pisząc o zmarłym chłopcu Alfiem Evansie wykazałem się zupełnym brakiem delikatności. Bezmyślnie użyłem obraźliwego określenia i potem atakowany, automatycznie szedłem w zaparte. Mogłem napisać inaczej, mądrzej. Jest mi też głupio wobec rodziców tego chłopca. Nie chciałbym powiększać ich smutku. Przepraszam, postąpiłem źle. Takie zachowanie z mojej strony nie będą już miały miejsca – napisał na Facebooku dziennikarz ,,Krytyki Politycznej”, niesmak jednak pozostaje.

Źródło: tysol.pl facebook/ telewizjarepublika.pl

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ