Tragiczna w skutkach impreza! Zamknięty w bagażniku mężczyzna zmarł!

Piotr Drabik, CC BY 2.0, Flickr

Tragiczny finał imprezy! Koledzy po skończonej libacji wsadzili 29-latka do bagażnika auta i zostawili przed domem. Pijany mężczyzna zmarł w bagażniku.

W Stróży w woj. Małopolskim ok. 5 rano w bagażniku samochodu znaleziono ciało29-letniego mężczyzny.  Samochód  znajdował się w okolicy domu zmarłego, a ciało znaleźli jego rodzice.

Policja ustaliła, że mężczyzna prawdopodobnie został przewieziony na miejsce, w którym zmarł. Szybko, ustalono z kim przebywał 29-latek przed śmiercią. W związku z tym, zatrzymano czterech mężczyzn w wieku  18 , 19, 22 i 29 lat, którzy w nocy z 30 kwietnia na 1 maja wspólnie z zmarłym pili alkohol. Po zakończonej imprezie, koledzy włożyli 29-latka do bagażnika samochodu i zawieźli do domu. Następne zostawili go w bagażniku i sami udali się do swoich domów. Chłopak zmarł.

Zatrzymani przyznali się do zarzutów i złożyli wyjaśnienia. Postawiono im zarzuty nieudzielenia pomocy człowiekowi znajdującemu się w położeniu grożącym bezpośrednim niebezpieczeństwem utraty życia. Grozi im do 3 lat więzienia.

 Źródło: RMF24/ telewizjarepublika.pl
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ