7.9 C
Wrocław
A jednak! Będzie “Rambo V”

A jednak! Będzie “Rambo V”

Sean P. Anderson, CC BY 2.0, Wikimedia Commons

Wbrew wcześniejszym deklaracjom Sylvestra Stallone’a, piąta część “Rambo” powstanie. Zdjęcia do produkcji mają wystartować już we wrześniu tego roku. Film będzie kręcony w Londynie, Bułgarii i na Wyspach Kanaryjskich.

Jak donosi branżowy portal Deadline.com, choć to, że Stallone wcieli się w tytułowego “Rambo” jest niemal pewne, żaden oficjalny kontrakt na razie nie został podpisany. Nie wiadomo również, kto stanie za kamerą, choć w spekulacjach ponownie pojawia się postać samego Stallone’a. Za scenariusz odpowiadać ma  Matthew Cirulnick.

W “Rambo V” bohater będzie musiał pokonać meksykański kartel specjalizujący się w handlu ludźmi, a w tej walce pomagać będzie mu dziennikarz.  Zdjęcia do najnowszej odsłony przygód Johna Rambo ruszą już 1 września i będą realizowane m.in. w Londynie, Bułgarii i na Wyspach Kanaryjskich.

Informacja, która wypłynęła przy okazji przygotowań do festiwalu w Cannes zszokowała fanów serii – sam Stallone jeszcze jakiś czas temu zaprzeczał, jakoby miał po raz piąty wcielić się w Rambo. Zamiast tego planowano film „Rambo: New Blood” będący hołdem dla „Rambo: Pierwsza krew” z 1982 roku, a w tytułowej roli mieliśmy zobaczyć całkiem nową twarz.

Źródło: deadline.com, Filmweb.pl/ niezalezna.pl
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ