Prezes Kaczyński wyszedł ze szpitala.


“Jarosław Kaczyński wyszedł ze szpitala i wrócił do domu na warszawskim Żoliborzu” – podaje “fakt24.pl”. Prezes Kaczyński trafił do szpitala przed weekendem. To spowodowało również, że nie udał się na spotkanie z wyborcami w Garwolinie. Jarosław Sellin (PiS) stwierdził na antenie Polsat News, że lider Prawa i Sprawiedliwości “w najbliższych dniach, tygodniach będzie aktywny w życiu publicznym”.

“Fakt24″ spekuluje jednak, że prezes Kaczyński mógł opuścić mury szpitala w ramach przepustki, ponieważ w weekendy nie wykonuje się planowych operacji ani nie prowadzi wypisów. Dziennikarze tabloidu sugerują, że polityk wkrótce może wrócić do szpitala.

O stan zdrowia prezesa Prawa i Sprawiedliwości pytany był wiceminister kultury Jarosław Sellin na antenie Polsat News. Polityk stwierdził , że prezes Kaczyński trafił do szpitala jedynie na badania. – Jeżeli trzeba będzie jakąś ingerencję lekarską poczynić, to będzie poczyniona. Tak jak w każdym przypadku, kiedy się odkrywa, że zwykła sprawność fizyczna wymaga interwencji lekarskiej – powiedział wiceminister kultury.

Sellin dodał, że ostatnio nie miał okazji widzieć się z prezesem”. – Myślę, że w najbliższych dniach, tygodniach będzie aktywny w życiu publicznym – powiedział wiceminister kultury w “Śniadaniu w Polsat News”.

– Czyli nie będzie operacji? – zapytała Lubecka.

– Nie będzie – odpowiedział Sellin.

Źródło: fakt24.pl, polsatnews.pl/ telewizjarepublika.pl

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ