W ramach Programu Inicjatyw Rad Osiedli, poprawia się ich wygląd

MP

Inwestycje Miasta we wnętrzach podwórzowych na osiedlach: Gaj, Borek, Huby, Powstańców Śląskich i Tarnogaj w latach 2015 – 2017 wyniosły niecałe 3 mln zł. Dotyczyły najczęściej drobnych napraw nawierzchni ulic i chodników, zagospodarowania miejsc zielonych, boisk czy miejsc postojowych na osiedlowych uliczkach.

W roku 2018, w ramach Programu Inicjatyw Rad Osiedli (PIRO), zaplanowano znacznie większe środki finansowe. Agnieszka Rybczak radna RM złożyła interpelację poselską, z której wynika, iż za niecałe 1,2 mln zł. na wspomnianych osiedlach do końca tego roku zakończą się remonty i drobne prace budowlane, na które Miasto przeznaczyło niecałe 1,2 mln zł.

Wiceprezydent Wrocławia Magdalena Piasecka zapewnia, iż w wymienionych osiedlach, będą kontynuowane roboty budowlane we wnętrzu podwórzowym w obrębie ulic: Wielka, Powstańców Śląskich i Zaporoska.

W kolejnym wnętrzu podwórzowym również będzie kontynuacja prac budowlanych, tj. w obrębie ulic: Hallera, Krakusa, Wandy, Powstańców Śląskich a na ul. Kamiennej 35 – naprawa chodnika.

W ramach PIRO zaplanowano na Hubach budowę osłon śmietnikowych i siłowni.

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ