Logistyka w Siłach Zbrojnych RP – Dzień otwarty


Dyrektor Zespołu Szkół Logistycznych we Wrocławiu we współpracy z PKP PLK  oraz Przewoźnikami: PKP Cargo, PKP Intercity, Przewozy Regionalne, Koleje Dolnośląskie mają przyjemność zaprosić Państwa i Uczniów na Dzień otwarty.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych nowoczesnym taborem kolejowym w środę 23 maja 2018 r.  na Dworzec Główny PKP i do Zespołu Szkół Logistycznych w godz. od 10.00 do 13.00.

W tym dniu, za zgodą Dolnośląskiego Zakładu Linii Kolejowych PKP PLK we Wrocławiu na peronie II będą prezentować tabor kolejowy następujący przewoźnicy: PKP Intercity, PKP Cargo, Koleje Dolnośląskie oraz Przewozy Regionalne.

W związku z tym będzie istniała możliwość przybliżenia wszystkim sympatykom i pasjonatom kolei pojazdów szynowych. Ponadto każdy chętny będzie mógł przeżyć niezapomniane chwile za sterem lokomotywy, elektrowozu lub pulpitu sterowniczego najnowszych składów pociągowych.

Jest to niepowtarzalne doświadczenie, które możliwe jest dzięki zaangażowaniu Przewoźników i nauczycielom z Zespołu Szkół Logistycznych.

Chcielibyśmy zapoznać  Państwa również z ofertą edukacyjną naszej szkoły, w której można podjąć naukę na kierunkach kolejowych: technik transportu, technik automatyk sterowania ruchem kolejowym, technik elektroenergetyk transportu szynowego oraz na kierunkach logistycznych: technik logistyk, technik spedytor i technik eksploatacji portów i terminali.

Zapraszamy na peron II – Dworca Głównego PKP  oraz do Zespołu Szkół Logistycznych przy ul. J. Wł. Dawida  (5 min od Dworca PKP), gdzie można zapoznać się z makietami: kolejową, portu lotniczego oraz terminalu magazynowego.

Więcej szczegółów pod adresem: www.logistyk-zsl.wroclaw.pl

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ