28.9 C
Wrocław
Polska wolna od antysemityzmu! Oto sensacyjne dane na ten temat!

Polska wolna od antysemityzmu! Oto sensacyjne dane na ten temat!

Izrael.jpg

Portal niezalezna.pl dotarł do nieoficjalnych informacji, które zmieniają całe myślenie o Polsce jako miejscu, w którym antysemityzm jest normą. Jak sami wiemy, codziennie, dzięki lewicowej retoryce wmawiane jest światu, że w Polsce antysemityzm to niczym nasza część tożsamości. A fakty są przerażające dla lewaków, opozycji, ludzi pokroju Agnieszki Holand i innych, którzy kłamią na ten temat poza granicami kraju.
Redakcja portalu Niezalezna.pl nieoficjalnie ustaliła, że Prokurator Krajowy otrzymał zapytanie odnośnie do postępowań karnych dotyczących spraw związanych z antysemityzmem.

Z informacji uzyskanej od źródła portalu niezalezna.pl wynika, że od 2015 r. ta liczba wciąż maleje – z 208 zarejestrowanych w 2015 r., czyli 13,4 procent ogółu postępowań dotyczących przestępstw z nienawiści, do 160 spraw w 2016 roku oraz 112 spraw (ok. 6.5% ogółu postępowań tej kategorii) odnotowanych w roku 2017.  

Dane, do jakich udało nam się dotrzeć, potwierdzają inne – z listopada ubiegłego roku. To właśnie wtedy Europejska Agencja Praw Podstawowych ogłosiła raport za rok 2016, w którym stwierdziła, że w Polsce gwałtowanie spada liczba incydentów na tle antysemickim. 

Według niej, w 2015 r. w Polsce zanotowano 167 antysemickich incydentów, natomiast rok później już tylko 101.

Takie dane plasują Polskę ponad Niemcami, gdzie rocznie incydentów jest 1468, Wielką Brytanią (1308), Austrią (477) i Holandia (428).

Pytanie do wszystkich, którzy mówią, że w Polsce mamy do czynienia z antysemityzmem: Nie wstyd Wam?

 

Źródło: niezalezna.pl

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ