Głogów: W domu miał amfetaminę i kradzione papierosy

Policjanci z głogowskiej komendy zatrzymali mężczyznę, który miał w mieszkaniu ponad 90 porcji amfetaminy oraz papierosy pochodzące z włamania. Podejrzany usłyszał już zarzuty posiadania narkotyków i kradzieży z włamaniem. O jego dalszym losie zdecyduje teraz sąd. Może mu grozić kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Głogowie zatrzymali 29-latka podejrzanego o przestępstwo narkotykowe. Zajmujący się tą sprawą policjanci podczas sprawdzania jego mieszkania ujawnili ponad 90 porcji amfetaminy tzw. „Piko” oraz inne przedmioty związane ze środkami odurzającymi.

Wynikiem działań policjantów było również odnalezienie papierosów, które pochodziły z włamania do pawilonu handlowego na terenie miasta. Miało ono miejsce kilka dni wcześniej.

Mężczyzna przyznał się do posiadania narkotyków. Potwierdził również, że znalezione u niego w mieszkaniu papierosy pochodzą z włamania. 29-latek usłyszał zarzuty posiadania środków odurzających oraz kradzieży z włamaniem. Grozi mu teraz kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP w Głogowie

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ