Totalny upadek Lecha Wałęsy. „Pogromcy komuny” nie chcą nawet w cenie taniego wina

Tysiące spotkań, miliony czytelników i setki tysięcy chętnych na spotkania. Ach jak pięknie wygląda świat legendy Solidarności i gwiazdy mainstream-owych mediów. Wszystko wskazuje na to, że biografia politycznego celebryty nie powinna schodzić z rankingu bestsellerów.

Rynek jednak brutalnie weryfikuje twórczość związaną z Lechem Wałęsą. Od jednego z czytelników naszego portalu otrzymaliśmy ciekawe zdjęcie, które zdecydowanie kłóci się z obrazem „politycznego lidera opinii”. Prezentuje ono książkę „jak Lech Wałęsa przechytrzył komunistów” autorstwa Reinholda Vettera.

Jak się okazuje, literackiemu „arcydziełu” daleko jednak do miana bestselleru. Książka znajduje się bowiem na przecenie i to jakiej! Cena podstawowa 59zł została zmieniona na 6.99zł, a i tak nadal nie znajdują się odbiorcy na wywody TW.

Kwota, którą musimy wydać, aby poznać „prawdziwe” oblicze polskiej historii z laureatem pokojowej nagrody Nobla na piedestale jest równa taniemu winu z popularnego dyskontu. Jak się okazuje, nic jednak nie przekonuje Polaków do nabycia lektury.

Nam pozostaje życzyć księgarni jak najszybszego sprzedania egzemplarzy, aczkolwiek patrząc na procentowy spadek wartości wróżymy raczej szybkie spotkanie ze śmietnikiem.

Źródło: Telewizja Republika

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ