Dźgnął syna nożem, bo ten nie sprzątnął truskawek

domena publiczna
W jednym z warszawskich mieszkań doszło do dramatycznych wydarzeń. Ojciec wpadł w szał, gdy jego syn nie sprzątnął zgniłych truskawek ze zlewu. Złapał kuchenny nóż, którym następnie ugodził syna. – Sprawca miał prawie dwa promile alkoholu w organizmie –powiedziała w rozmowie z tvp.info nadkom. Elwira Kozłowska ze stołecznej policji.

Na warszawskich Bielanach doszło do dramatycznych zdarzeń. 62-letni ojciec wpadł w szał widząc zepsute truskawki, które od trzech dni leżały w zlewie.  Chciał by jego 40-letni syn je sprzątnął.

Kiedy obaj mężczyźni spotkali się w kuchni doszło pomiędzy nimi do awantury.

– W końcu 62-latek sięgnął po kuchenny nóż, którym pchnął syna – powiedziała TVP Info nadkom. Elwira Kozłowska ze stołecznej policji. Ojciec trafił swojego syna w ramię. 40-latek trafił do szpitala, ale jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Po całym wydarzeniu ojciec okazał skruchę –  Dotarło do niego, że użył niewspółmiernych środków perswazji – mówią funkcjonariusze.

Śledczy przedstawili mu zarzuty za naruszenie czynności narządu ciała. Teraz grozi mu kara do pięciu lat pozbawienia wolności

Źródło: Tvp INFO/ telewizjarepublika.pl

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ