Bolesławiec: Kobieta dźgnęła mężczyznę nożem. Grozi jej 3 lata pozbawienia wolności

Kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy niż 3 lata grozi kobiecie, zatrzymanej przez dzielnicowych z powiatu bolesławieckiego, a podejrzanej o ugodzenie nożem mężczyzny, z którym przebywała w jednym z mieszkań. Zatrzymana, która usłyszała już zarzuty w tej sprawie, decyzją sądu została tymczasowo aresztowana na 3 miesiące.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu otrzymali zgłoszenie o mężczyźnie zranionym nożem. Z pokrzywdzonym był utrudniony kontakt, dlatego też dzielnicowi podjęli natychmiast czynności zmierzające do ustalenia z kim on wcześniej przebywał i kto mógł spowodować uszkodzenie jego ciała.

Podejrzaną okazała się 37-letnia mieszkanka Bolesławca, która w chwili zatrzymania była nietrzeźwa. Kobieta usłyszała już zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Decyzją sądu zastosowano wobec podejrzanej środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące. Zatrzymanej grozi teraz kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy niż 3 lata.

O dalszym, losie podejrzanej zdecyduje teraz sąd.

Źródło: KPP w Bolesławcu

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ