0.3 C
Wrocław
Strzelin: Szczęśliwy finał poszukiwań za zaginioną kobietą będącą w zaawansowanej ciąży

Strzelin: Szczęśliwy finał poszukiwań za zaginioną kobietą będącą w zaawansowanej ciąży

Dzięki kilkugodzinnym działaniom poszukiwawczym, prowadzonym na szeroką skalę, udało się odnaleźć kobietę będącą w zaawansowanej ciąży, która oddaliła się z miejsca zamieszkania. Informację o zaginięciu przekazał policjantom ze Strzelina jeden z pracowników Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej. Kobieta, odnaleziona na terenie jednego z okolicznych kamieniołomów, przede wszystkim z uwagi na stan ciąży, została przewieziona karetką pogotowia do szpitala.

W godzinach popołudniowych oficer dyżurny strzelińskiej Policji został powiadomiony przez jednego z pracowników Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej o fakcie oddalenia się z miejsca zamieszkania 38 – letniej kobiety, która była w zaawansowanej ciąży. Z relacji zgłaszającego wynikało, że jej miejsce pobytu nie jest znane.

Natychmiast zostało powiadomione pogotowie ratunkowe ponieważ istniało zagrożenie dla życia i zdrowia kobiety. Policjanci niezwłocznie też podjęli działania poszukiwawcze. Zakrojone na szeroką skalę poszukiwania prowadzone były również z udziałem ratownika z jednostki ratowniczo-gaśniczej ze Strzelina.

Działania zakończyły się szczęśliwie. Po kilku godzinach prowadzonej akcji kobieta została odnaleziona na terenie jednego z okolicznych kamieniołomów. Następnie, przede wszystkim z uwagi na stan ciąży, odnaleziona została przewieziona karetką pogotowia do szpitala we Wrocławiu.

(źródło – KPP Strzelin)

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ