Totalny odlot! Lubnauer domaga się wszczęcia postępowania przeciwko Polsce i zapowiada swoje rządy

fot. youtube.com / zdjęcie ilustracyjne
Liderka Nowoczesnej Katarzyna Lubnauer apeluje o to, aby domagać się od Brukseli wszczęcia postępowania przeciw Polsce. Szefowa partii nagrał postanowiła nagrać z tej okazji wideo. Jest to kolejne skandaliczne zachowanie opozycji. Ponadto Lubnauer wbrew temu, co wszyscy sądzą na temat Nowoczesnej oraz temu na co wskazują sondaże, dalej uważa, że ta partia może kiedyś rządzić w Polsce – Kiedyś, kiedy będziemy współrządzić… – stwierdziła.

W internecie pojawił się krótki film, na którym Katarzyna Lubnauer chwali się tym, ze  będzie działać na szkodę Polski w Brukseli.

–  4 czerwca – Dzień Wolności Praw Obywatelskich to dobry dzień, by skierować do Komisji Europejskiej apel o to, żeby wszczęła postępowanie przed Trybunałem Sprawiedliwości w sprawie polskiego Sądu Najwyższego. Jeżeli nic nie zrobimy to 3 lipca część naszych sędziów będzie musiała odejść na emeryturę. Nie możemy sobie na to pozwolić – powiedziała Lubnauer.

–  Kiedy będziemy współrządzić, musimy przywrócić niezależność władzy sądowniczej – stwierdzila polityk.

 

PODZIEL SIĘ

1 KOMENTARZ

  1. Myślę że Polska i Polacy już dość sporo wycierpieli od takich niezależnych sądów i niezawisłych sędziów. Chyba czas te tragikomedie zakończyć.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ