Oto niepodważalny dowód na to, że brzoza nie mogła spowodować katastrofy samolotu! Komisja Millera po prostu kłamała Polakom w twarz!


Tomasz Ziemski, członek podkomisji MON ds. ponownego zbadania katastrofy smoleńskiej pokazuje w programie TV Republika „10/04/2010 fakty” niepodważalny dowód na to, ustalenia komisji Millera i Laska, że to brzoza spowodowała oderwanie skrzydła samolotu i spowodowała jego rozbicie, jest po prostu kłamstwem. Po tych dowodach, Lasek i inni powinni tłumaczyć się przed Polakami, dlaczego i dla kogo kłamali!
W programie są pokazane dowody – twarde, nie słowne, ale udokumentowane, policzone, sprawdzone empirycznie. Dowody, które skutkują tym, że cała komisja Millera i Laska powinna zostać okrzyknięta publicznie największym kłamstwem. A autorzy tych kłamstw, powinni za to zapłacić.

Oto dowody:

PODZIEL SIĘ

1 KOMENTARZ

  1. Qrwa, specjalisci! Na podstawie zdjec „przyjeli” ze czarne jest biale. Wraku na oczy nie widzieli. A pani prowadzaca ma fajne cycki ale taka wade wymowy, ze bym jej do lozka nie wpuscil!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ