Dwie Statuetki dla Ministra Antoniego Macierewicza

MP

Wczoraj Salon Dziennikarski red. Jacka Karnowskiego, wyjątkowo odbył się w Dworku Chopina w Dusznikach Zdroju, w ramach Przystanku Niepodległość – Polska Energia.

W specjalnym wydaniu Salonu, udział wzięli ks. Henryk Zieliński, red. Piotr Semka, red. Adrian Stankowski i red. Andrzej Potocki. Rozmawiano m.in. o sądach, centralnym porcie lotniczym i  sporze totalnej opozycji wobec polityki polskiego rządu w sprawie ochrony i opieki nad niepełnosprawnymi.

Paneliści byli zgodni co do podstawowej kwestii. Opozycja nie ma żadnego swojego programu a jedynie działania jakie podejmują, to krytyka rządu „są jedynym paliwem, które i tak nie przynosi popularności. Im bardziej jest zgodna polityka totalnej opozycji i niemieckich mediów przeciwko Polsce, tym więcej jesteśmy straszeni sankcjami i konsekwencjami z art. 7”.

Honorowym gościem był minister Antoni Macierewicz, który został przywitany brawami. Minister wziął udział w dyskusji, razem z prof. Tadeuszem Wolszą, red. Ewą Stankiewicz i Glenem Jorgensenenem, którą prowadziła red. Dorota Kania. To był jeden z trudniejszych paneli, bowiem goście red. Kani zmierzyli się z tematem operacji antypolskich Sybiru,  Katynia, Wołynia i Smoleńska. Antoni Macierewicz zauważył, że byliśmy i jesteśmy nieprawdopodobnie niszczeni, za to, że jesteśmy głównymi przeciwnikami planu sowieckiego.

Antoni Macierewicz wyjechał ze Statuetką Przystanku Niepodległość otrzymaną od organizatorki Krystyny Śliwińskiej i jeszcze jedną, którą wręczył anonimowy patriota na stałe mieszkający w Wiedniu.

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ