Mocne słowa Ziobry! – SN wypowiedział się przeciwko wolności, stając w służbie ideologii aktywistów homoseksualnych

 Sąd Najwyższy wypowiedział się przeciwko wolności. Stanął po stronie przemocy państwa w służbie ideologii aktywistów homoseksualnych – ocenił minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro komentując decyzję Sądu Najwyższego, który w czwartek odwalił jego kasację w głośnej sprawie drukarza, który odmówił wydrukowania plakatów fundacji LGBT.
– Uważam ten wyrok za bardzo zły znak i sygnał. Mam nadzieję, że zostanie on zniwelowany, zmieniony poprzez orzeczenie Trybunału Konstytucyjnego – powiedział Zbigniew Ziobro.

Sąd Najwyższy w czwartek oddalił kasację prokuratora generalnego Zbigniewa Ziobry w głośnej sprawie drukarza, który odmówił wydrukowania plakatów fundacji LGBT. Adam J. został uznany winny dokoanego czynu, ale odstąpiono od kary.

– Sąd Najwyższy uznał, że takie zachowania można piętnować i karać. Sąd Najwyższy w tej sprawie wypowiedział się przeciwko wolności, stanął po stronie przemocy państwa w służbie ideologii aktywistów homoseksualnych. Przeciwko wolności, która jest zagwarantowana w polskiej konstytucji każdemu obywatelowi, niezależnie od tego jaki ma światopogląd – stwierdził minister sprawiedliwości.

– On z tego powodu w najmniejszym stopniu ich nie piętnował i nie krytykował. On odmówił im wykonania usług, których treść (…) była w sposób oczywisty sprzeczna z jego wiarą i z jego przekonaniami i wartościami – dodał.

Źródło: Interia/ telewizjarepublika.pl

PODZIEL SIĘ

1 KOMENTARZ

  1. Magister-idiota nie rozumie istoty problemu. Idąc tym tokiem rozumowania bibliotekarka nie wypożyczy książki, bo „sumienie jej nie pozwala”, a kasjerka-katoliczka w sklepie nie sprzeda prezerwatyw, tylko odeśle klienta do kasy obok, gdzie sprzedawczyni-muzułmanka kondomy sprzeda ale wieprzowiny nie. Zideologizowany absurd!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ