Trzy ofiary śmiertelne w wypadku na terenie powiatu kłodzkiego

wypadek1.jpg

Śmiertelny wypadek w Nowej Rudzie. Trzy osoby straciły życie, a dwie trafiły do szpitala. To tragiczny bilans kolejnego zdarzenia na drodze. Z wstępnych ustaleń wynika, że przyczyną wypadku mogła być nadmierna prędkość. Policjanci przypominają i apelują ZWOLNIJ – PRĘDKOŚĆ ZABIJA!

Policjanci z powiatu kłodzkiego wyjaśniają pod nadzorem prokuratora przyczyny tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło dzisiaj przed godz.4.00 w Nowej Rudzie. Z wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Volkswagen z nieustalonej przyczyny zderzył się z nadjeżdżającym z przeciwnego kierunku samochodem ciężarowym. Z relacji świadków wynika, że samochód osobowy jechał z dużą prędkością.

W wypadku drogowym zginęło trzech młodych mężczyzn podróżujących volkswagenem, a dwóch z tego samego samochodu z obrażeniami ciała odwieziono do szpitala. Policjanci na miejscu prowadzą czynności mające na celu wyjaśnienie wszystkich okoliczności tego tragicznego wypadku. W działaniach uczestniczą również inne służby ratunkowe.

Przypominamy i ostrzegamy – nadmierna prędkość, to jedna z najczęstszych przyczyn tragicznych  w skutkach wypadków drogowych. Dlatego też apelujemy do wszystkich kierujących o rozsądek i rozwagę na drodze. ZWOLNIJ – PRĘDKOŚĆ ZABIJA!

źródło KPP Kłodzko

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ