Andrzej Duda MIAŻDŻY rządy Platformy Obywatelskiej! Tak OSTRO dawno nie było

Andrzej Duda MIAŻDŻY złodziejskie rządy Platformy Obywatelskiej!

Andrzej Duda MIAŻDŻY złodziejskie rządy Platformy Obywatelskiej! Tak OSTRO dawno nie było 🔥🔥🔥 Zobacz CAŁOŚĆ ⤵️⤵️⤵️📺➡️ https://www.youtube.com/watch?v=cGT7Z4mUHDYUdostępniajcie!

Opublikowany przez Masakracja 19 czerwca 2018

PODZIEL SIĘ

15 KOMENTARZE

 1. Uwierzę ,że ,,…miażdży…”-jak wsadzą wszystkich aferzystów do,,pierdla”,jak nad Polską,przestaną rozpylać -chemtralis,jak z Rządu,zniknie Daniels,jak będę mogła ,wnieść na drzewcu flagę Polski,na teren Muzeum Zagłady w Oświęcimiu,jak zostanie unieważniona ustawa 1066 i znikną z Polski,obce wojska,jak myśl techniczna np. ,,Skorpion”, ,,Orlik”-zostanie wdrożona, a niebo Polskie-znajdujące się nad Polską-będzie kontrolowane tylko!!!-przez nasze,Polskie!!!-wojska, jak ,,goście” którzy ,goszczą w Polsce 750 lat-zaczną szanować ,mój kraj,a za złe zachowania,zostaną wydaleni,….. dużo by wymieniać.Tyle w temacie.

  • Jak słyszę lub widzę słowo”chemtralis”to jestem pewny że autor tego słowa ma poważny problem z głową.Pozdrawiam ,miłej nie-dziel-i.

   • JAk nas na Vacie okradano a w mediach pisano „co słychać pod drugiej stronie oceanu” to logicznym jest że Chemtrails również istnieje . Jodek srebra rozpylony w górnych warstwach atmosfery powoduje zmianę pogody na deszczową ,obficie deszczową(nie od razu ale z czasem) to czemu nie rozpylać innych substancji chociażby celem przeprowadzenia testu na żywych organizmach..?

 2. Uwierzę ,że ,,…miażdży…”-jak wsadzą wszystkich aferzystów do,,pierdla”,jak nad Polską,przestaną rozpylać -chemtralis,jak z Rządu,zniknie Daniels,jak będę mogła ,wnieść na drzewcu flagę Polski,na teren Muzeum Zagłady w Oświęcimiu,jak zostanie unieważniona ustawa 1066 i znikną z Polski,obce wojska,jak myśl techniczna np. ,,Skorpion”, ,,Orlik”-zostanie wdrożona, a niebo Polskie-znajdujące się nad Polską-będzie kontrolowane tylko!!!-przez nasze,Polskie!!!-wojska, jak ,,goście” którzy ,goszczą w Polsce 750 lat-zaczną szanować ,mój kraj,a za złe zachowania,zostaną wydaleni,….. dużo by wymieniać.Tyle w temacie.

 3. ale ja bym jeszcze dodał, że mozna to zrobić inaczej, gdyby tak te pieniądze wydane jako 500+ uruchomić na podwyższenie minimalnych zarobków, to ludzie którzy pracują, mogliby się utrzymać z tego co zarobią legalnie i bez łaskawości rządzących, i to chyba najbardziej zblizyłoby Polskę do zarobków na zachodzie, a tak to utrzymywanie tego tworu sztucznego, czyli zarobków, ale nie niższych niż, to jest to propaganda; my wam ciągle podwyższamy, ale i tak w tym tempie nigdy zarobków zachodnich nie dogonicie, i mamy wam lizać rękę, która wam łaskawie rzuca co jakiś czas dobre kąski, a nie można obniżyć podatki, tak żeby opłacało się zatrudniać ludzi za dobrą pensję?

 4. MISTRZ POPULIZMU.
  Duda jak ty pięknie pieprzysz farmazony.A najgorsze jest to że parę milionów ci wierzy.Normalnie rozpacz.

 5. Proszę o pomoc o wykonanie operacji ostrego stanu zapalnego łękotki W Kutnie czeka się do połowy 2020 roku. Zamiast pracować musi siedzieć na zwolnieniu. Mimo codziennych poszukiwań nie udało się znaleźć placówki do wykonania tego zabiegu. Badanie rezonansowe wykazało znaczne uszkodzenia. Przyjmuje środki przeciwbólowe

ZOSTAW ODPOWIEDŹ