28.4 C
Wrocław
Nazywała Polaków „państwo Kiepscy z rodzinami”. Teraz Młynarska będzie uczyć… stylu

Nazywała Polaków „państwo Kiepscy z rodzinami”. Teraz Młynarska będzie uczyć… stylu

Mlynarskafot.jpg

Mówiła o Polakach per „państwo Kiepscy z rodzinami”, żaliła się, że przeszkadzają jej „kulturalnie” odpoczywać nad morzem. Teraz ma zostać twarzą i gwiazdą… TVN Style! Tam Agata Młynarska „powędruje” po połączeniu TVN i Discovery.

Młynarska od września 2016 roku jest związana z Discovery, zajmowała tam stanowisko dyrektor rozwoju kanału TLC, który był konkurencją dla TVN Style. Ale po przejęciu Grupy TVN przez Discovery, w wyniku połączenia struktur spółek, Agata Młynarska nie będzie już odpowiedzialna za rozwój TLC w Polsce – zostanie gwiazdą TVN Style – podał portal wirtualnemedia.pl.

Agata Młynarska w latach 2013-2016 była związana z Telewizją Polską. Od 2006 do 2013 roku pracowała w Telewizji Polsat. Pracowała też jako redaktor naczelna magazynu „Skarb” dystrybuowanego w sieci niemieckiej drogerii Rossmann. Jednak w październiku 2016 r. musiała opuścić go w atmosferze skandalu. Wówczas w „Skarbie” znalazł się raport szkalujący program „Rodzina 500 plus”.

„Uprzejmie donoszę, że mój sąsiad przepija pieniądze z 500+ – donosy takiej i podobnej treści już od pół roku lądują na biurkach pracowników Miejskich Ośrodków Pomocy Rodzinie w całym kraju”

– napisano w gazetce Rossmanna.

Po fali krytyki zarząd spółki wydał oświadczenie i przeprosił za artykuł.

Jednak jeszcze większy skandal wywołały słowa przyszłej gwiazdy TVN Style, które opublikowała w sieci w lipcu tegoż roku. Agata Młynarska pojechała akurat nad Bałtyk i okazało się, że przeszkadza jej tam właściwie wszystko. Ludzie, jedzenie, muzyka, pogoda…

„Podróż samochodem z Helu do Trójmiasta w lipcowy dzień potrafi twać 6 godzin. We Władysławowie jest totalny armagedon – zjechali wszyscy państwo Kiepscy z rodzinami i przyjaciółmi, jedzenie jest drogie i przeważnie niedobre – ryby smażone na oleju niepierwszej świeżości, króluja gofry i fryty. Wszędzie gra muzyka, w każdej knajpie faceci w gastronomicznej ciaży opędzaja się od swoich dzieci i umęczonych żon.Wiadomo, dobry browar to podstawa! Wieje, pada deszcz i bywa zimno”

– pożaliła się na Facebooku (pisownia oryginalna).

Maniery stylowej celebrytki żywo komentował cały internet.

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl
PODZIEL SIĘ

1 KOMENTARZ

  1. Pani Agata Młynarska nigdy w życiu nie byłaby tym kim jest dzisiaj gdyby nie jej ojciec Wojciech Młynarski.Była na początku skromna ale zapomniał wół jak cielęciem był,odbiła jej tzw,,sława,,.i pieniądze jakie zarabiała w telewizji. Pamiętam jej początki u Owsiaka jak krzyczała czy miała coś do powiedzenia czy nie.A jeśli chodzi o jej życie prywatne to tez nie ma czym się pochwalić.Śluby i kolejne rozwody.Krótkie romanse z wieloma.I taka celebrytka śmie szydzić z przeciętnego Polaka,z podatków którego przez wiele lat utrzymywała się w telewizji.Czy jej życie ma być wzorem dla innych?Niech jedzie do Honolulu bo tam nie będzie Polaków,może jakiś Murzyn jej się spodoba i będzie mniej spocony( w co bardzo wątpię).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ