Dolnośląscy policjanci zlikwidowali plantację konopi i zatrzymali dwóch podejrzanych

policja fala 2.jpg

Policjanci Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową dolnośląskiej komendy wojewódzkiej przy udziale funkcjonariuszy ruchu drogowego z komendy miejskiej we Wrocławiu zatrzymali dwie osoby podejrzewane o przestępstwa narkotykowe. Funkcjonariusze znaleźli w samochodzie jednego z zatrzymanych blisko 500 porcji marihuany. Ponadto po sprawdzeniu jego mieszkania ujawnili plantację konopi indyjskich. Obaj mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. O ich dalszym losie zdecyduje teraz sąd.

Funkcjonariusze Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu przy udziale policjantów ruchu drogowego z komendy miejskiej zatrzymali dwóch mieszkańców stolicy Dolnego Śląska w wieku 29 i 43 lat, którzy podejrzani są o przestępstwa narkotykowe.

Policjanci prowadząc działania operacyjne ustalili osoby, które mogą posiadać przy sobie środki odurzające. Po zatrzymaniu okazało się, że 29-latek ma w swoim aucie blisko 500 porcji marihuany. W związku z tym funkcjonariusze dokładnie sprawdzili miejsce jego zamieszkania ujawniając tam plantację konopi w ilości 26 roślin.

Podejrzani byli już w przeszłości notowani za podobne czyny. Obaj mężczyźni trafili do policyjnego aresztu.

Młodszy z zatrzymanych mężczyzn usłyszał m.in. zarzuty dotyczące posiadania narkotyków i przedmiotów służących do ich uprawy, natomiast 43-latek posiadania i udostępniania środków odurzających.

źródło: dolnoslaska.policja.gov.pl

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ