Beata Szydło nie ma wątpliwości: Program „Dobry start” odciąży rodziny

szydlo.jpg

Program „Dobry start”, w ramach którego każde dziecko otrzyma 300 zł, ma sprawić, aby przygotowanie do roku szkolnego nie było wielkim obciążeniem dla rodzin – powiedziała o ruszającym w niedzielę programie wicepremier Beata Szydło.
„Program Dobry start, w ramach którego każde dziecko otrzyma 300 zł, ma sprawić, aby przygotowanie do roku szkolnego nie było wielkim obciążeniem dla rodzin” – powiedziała Beata Szydło.

Podkreślała, że celem rządu Prawa i Sprawiedliwości była i jest pomoc polskim rodzinom. Jak zaznaczyła, było „powszechne oczekiwanie” od rządu takich zmian, takich reform, które pozwolą rodzinom godnie żyć.

„Dziś można powiedzieć, że nasze programy przyczyniły się do poprawy jakości życia polskich rodzin, do np. likwidacji ubóstwa wśród dzieci” – powiedziała i zaznaczyła, że PiS wciąż słucha Polaków w całym kraju i wyciąga wnioski, nad czym jeszcze należy popracować, by w Polsce było lepiej..

Mówiąc o programie „500 plus” wicepremier przywołała statystyki, zgodnie z którymi w powiecie olkuskim ok. 4 tys. dzieci korzysta z tego programu, a do przeciętnej rodziny w Olkuszu trafiło już ok. 18 tys. zł. Szydło wskazała na malejące bezrobocie, które w Olkuszu wynosi w tej chwili niewiele ponad 7 proc.

Źródło: Telewizja Republika, media

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ