Lublin: Ciało noworodka znalezione w piecu. Matka bawiła się na weselu

Piotr Drabik, CC BY 2.0, Flickr
Lubartowscy kryminalni zatrzymali 21-letnią mieszkankę powiatu lubartowskiego. Kobieta podejrzewana jest o zabójstwo swojego nowonarodzonego dziecka. Prawdopodobnie jeszcze dzisiaj kobieta zostanie przesłuchana przez prokuratora i usłyszy zarzut.
W sobotę po południu policjanci otrzymali informację, że w jednym z domów w gminie Lubartów odnaleziono zwłoki noworodka.

Przeprowadzone na miejscu czynności wykazały, że matką dziecka jest mieszkająca w tym domu młoda kobieta. Jej rodzina jakiś czas temu zaczęli podejrzewać, że może ona być w ciąży. Kobieta nie chciała się jednak do tego przyznać.

Przed kilkoma dniami osoby te zauważyły, że jej figura znowu wróciła do normy. Najbliżsi zaczęli podejrzewając, że mogła ona zrobić krzywdę swojemu dziecku. Podczas jej nieobecności zaczęli przeszukiwać mieszkanie, w piecu dokonali makabrycznego odkrycia.

Portal Lublin112.pl ustalił, że  funkcjonariusze szybko odnaleźli 22-latkę, a następnie niezwłocznie ją zatrzymali. Kobieta wraz ze swoim partnerem jakby nigdy nic, bawiła się na przyjęciu weselnym.

Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają dokładne okoliczności tego zdarzenia. Prawdopodobnie jeszcze dzisiaj 21-latka zostanie przesłuchana i usłyszy zarzut zabójstwa.

Źródło: lublin112.pl // lubelska.policja.gov.pl/ telewizjarepublika.pl

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ