Piotr Żyła dogadał się z Justyną! Będzie HAPPY END?

piotr zyła.jpg
Super Express” podaje, że Piotr Żyła dogadał się z żoną Justyną w sprawie opieki nad dziećmi. Według tabloidu dzieci będą mieszkać dalej z matką, ale skoczek narciarski będzie się nimi zajmował dwa razy w tygodniu.
Do tej pory Justyna i Piotr Żyła nie potrafili dogadać się nie tylko w kwestii ich związku, ale również opieki nad dziećmi. Kobieta zarzucała skoczkowi, że porzucił ich córkę i syna i nie utrzymuje z nimi kontaktu. Piotr Żyła zaprzeczył jednak tej wersji. Najnowsza wieść głosi, że parze podobno udało się w końcu dojść do porozumienia! „Super Express” donosi, że dzieci zostaną z Justyną Żyłą. Jednak gdy Piotr nie będzie miał zawodów czy też zgrupowań, będzie się opiekował córką i synem dwa razy w tygodniu. Wygląda na to, że te ustalenia weszły już w życie.

  – Ostatnio spotkaliśmy Piotra, gdy przyjechał do domu po swoje pociechy. Justyna wyszła z nimi do Piotra i pomogła usadowić się im w samochodzie – podaje „Super Express”.

Justyna i Piotr Żyłowie nie są już razem od co najmniej kilku miesięcy, a o problemach w ich małżeństwie dowiedzieliśmy się pod koniec lutego tego roku, gdy kobieta za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała, że mąż zostawił ją i dzieci.

Na początku czerwca Piotr Żyła zdecydował o zakończeniu małżeństwa drogą sądową, gdyż złożył pozew rozwodowy. Kilka dni temu skoczek zabrał swoje trofea z domu w Wiśle-Kopydle… Teraz ponoć porozumiał się z byłą ukochaną w sprawie opieki nad dziećmi. Piotr i Justyna Żyła mają 11-letniego syna i sześcioletnią córkę.

Źródło: Superexpress, onet.pl/ telewizjarepublika.pl

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ