Ks. Isakowicz-Zalewski o słowach ks. Lemańskiego: Pierwszy raz spotykam się z tym, że ksiądz księdza wyzywa od “klechów”

Samozbawienie. Zamiast krzyża zdjęcie z młodości. Zamiast Salve Regina pioseneczka o niczym. Smutny koniec— napisał na swoim Twitterze ks. Sławomir Marek, proboszcz parafii pw. Najświętszego Serca Jezusowego w Stanowicach, odnosząc się do pogrzebu Kory Jackowskiej. Na jego wpis zdecydowanie zareagował na Facebooku „niezawodny” ks. Wojciech Lemański.

Zamilknij klecho. Po tym, jak została przed laty skrzywdzona przez faceta podobnego do ciebie, powinniśmy Bogu dziękować, że zmarła nie zażyczyła sobie, by na jej pogrzeb nie wpuszczano żadnego księdza. Nie martw się, była i msza w intencji zmarłej i Salve Regina. Gdybyś miał w sobie odrobinę miłosierdzia – sam byś taką mszę odprawił. A gdybyś miał w głowie choć kilka kropel oleju – milczałby w takiej chwili

— napisał ks. Lemański. Zaskakujące jest zwłaszcza to, że ksiądz Lemański atakując innego księdza obraźliwie nazwał go „klechą”. Na Twitterze uwagę na to zwrócił ks. Tadeusz Isakowicz-Zalewski.

Pierwszy raz spotykam się z tym, że ksiądz księdza wyzywa od „klechów”. Na dodatek publicznie. Mam nadzieję, że abp Grzeg. Ryś, u którego posługę ma teraz pełnić ks. LW, ustosunkuje się do tego, bo jako biskup w #Krakow podkreślał, że wśród księży nie ma „równych i równiejszych”

— zaznaczył.

źróło: wpolityce.pl

 

PODZIEL SIĘ

1 KOMENTARZ

  1. proszę szanownego księdza i jego wielkich obrońców też jestem katolikiem ale na księży mierzi mnie coraz bardziej jak słyszę w kościele od księdza że rodzice dziecka które ma dostąpić do pierwszej komuni ma zapłacić haracz w formie 2m3 drewna liściastego pociętego i porąbanego jako prezent dla proboszcza za udzielenie sakramentu komuni, Albo żeby ludzie nie przynosili kwiatów na pogrzeb tylko dawali 60 zł księdzu na mszę bo to dobrze się przysłuży ,żenada komu się przysłuży księdzu do portwela? skoro nazbiera po pogrzebie 15 tnaście razy po 60 zł za zamówione msze zamiast kwiatów ? niechaj też okaże się człowiekiem i misjonarzem i niech odda te pieniądze rodzinie do pomnika czy pogrzebu a nie do własnej kiecy , Bóg tak nakazał by księża łupili wiernych ze skóry?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ