Szokujące informacje o prywatyzacji w Gdańsku. Niemcy za „grosze” przejęli Polski majątek…w tle procesy korupcyjne

19 KOMENTARZE

 1. A co na to władza??? Gdzie zarząd komisaryczny w Gdańsku , Warszawie i wielu miastach umęczonej korupcją Polski??!!!! Czy POPiS-owy układ Magdalenka Bis trwa w najlepsze a maluśkim serwuje się telenowele w TVP-Lizus ???!!!! Co to kurwa wasza mać jest Prawo i Sprawiedliwość czy Populizm i Socjalizm +???!!!!

  • To zwykła kradzież białych kołnierzyków. Pytanie gdzie są służby, ABW itp. Sądy to zwornik złodziejstwo i zdrady białych kołnierzyków….

   • Wy nie pier…cie o korupcjach tylko zabierajcie złodzieją mienia i na 25 lat do celi. Sadzacie ludzi, że ukradli czekoladkę, a za miliony to tylko pier…cie w kółko, że to że gówno. Porąbańcy. Jechać z dziadami. Ale się wku….m.

    • Zgadzam się Absolutnie , Rząd jest za Mięki ,, Polskę i Polaków Sprzedają i Ubliżają , A Rząd Tylko sie Tlumaczy ze Oni zrobili To , Zrobili Tamto i na tym jest Koniec , Za Cókierka Emeryta ukarali , A za miliony Wypuszczają , A Pan Prezydent Prosi Koperciarza z Senatu żeby podpisał Tarcze Pomocy , Przed Oszustem się Tlumaczyć ???? Żenada , Oni nigdy nie będą Współpracowac z Rządem ,Oni są Po to żeby Polskę Ziszczyć , Teraz Oglądam na Info , Jak się tlumaczą z Prawdy , Rząd Obudz się bo będzie za puzno,

   • Masz rację. Ibrahim Ibn Jakub – dawny kupiec saraceński tak w X w. pisał o Polakach : To dziwny naród: małych złodziei wysoko wieszają, a wielkim złodziejom nisko się kłaniają.

 2. Nieważne ,kto to mówi ale ważne co mówi .Od sprawdzenia tego ,czy Adamowicz zrobił taki przekręt są prokuratura,policja,ABW i CBA.Dziwie się,ze do tej pory szef CBA nie wydał nakazu sprawdzenia tej widocznej w Gdańsku korupcji.Ta sprawa jako informacja publiczna winna być sprawdzona ,wyjaśnienie podane do ogólnej wiadomości i jeśli to prawda Adamowicz powinien już siedzieć w wiezieniu a radny SLD jeśli skłamał powinien być ukarany inaczej Prawo i Sprawiedliwość będzie podejrzewane o jakieś ukrywanie faktów.Do dzieła panowie Z CBA inaczej Polacy będą zawiedzeni wasza bezczynnością.

 3. Zapytano starego profesora w Rosji co to ta rewolucja Lenina.
  Profesor wziął swoją laskę i powiedział..
  Rewolucja jak moja laska taki atrybut dostojeństwa a jednocześnie podpora.
  Opieram się na pięknej rzeźbionej gałce z kości słoniowej
  -to jak elita narodu trwała,mądra doświadczeniem wieków,reprezentant narodu.
  – dalej jest drzewiec,taka podpora z hebanu trwała i twarda i stabilna.
  To trzon społeczeństwa-rzemieślnicy,przedsiębiorcy…klasa średnia narodu. To oni tworzą naród,oni dźwignią wszystkiego a i to z nich tworzy się elita.
  Dalej szpikulec metalowy.
  On się styka ze wszelkimi nieczystościami.
  On wbija się w ziemię i np.łajno i jest niewidoczny dla reszty,ukryty brudny oddzielony od reszty laski.
  Rewolucja to….
  I tu profesor odwrócił laskę.
  Teraz szpikulec rządzi.
  Żył tydzień…rozstrzelany jako wróg rewolucji.
  W 89r. mieliśmy ponoć bezkrwawą rewolucję…
  Koniec.

 4. Ludzie mają rację.Po 5 prawie latach rządzenia połowa ludzi z PO powinna już gnić w więzieniach.A pozwalacie jeszcze na kpiny z PANA Prezydenta Dudy a to co wyprawia ten śpik Stuhr to ludzkie pojęcie przechodzi.Ten sk..syn powinien już dawno wisieć za swoje słowa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj