Wałęsa wzywa UE do interwencji i zapowiada rewolucję: „Staję na czele fizycznego odsunięcia głównego sprawcy wszystkich nieszczęść”

Po licznych aktach wsparcia działań opozycji przeciwko rządom Prawa i Sprawiedliwości, Lech Wałęsa przystąpił do kolejnego etapu. Wzywa do fizycznego buntu i zapewnia, że jeśli PiS „zaatakuje Sąd Najwyższy”, to 4 lipca o godz. 15.00 Wałęsa rusza na Warszawę.

Wałęsa zapowiada, że jest gotów stanąć „na czele fizycznego odsunięcia głównego sprawcy wszystkich nieszczęść”.

Były prezydent zapowiedział, że do przeprowadzenia takiego przewrotu potrzebowałby około 100.000 zdyscyplinowanych chętnych.

Przy otwartej kurtynie ,pokojowo zdecydowanie musimy tego dokonać na oczach świata . Jestem w gotowości i wiem jak do tego doprowadzić

— napisał na Twitterze.

Jednocześnie Wałęsa zaapelował do wiceprzewodniczącego Komisji Europejskiej Fransa Timmermansa o pomoc w walce z polskim rządem.

Potrzebujemy działań, a nie słów. Wstaw się za polskim sądownictwem”

– napisał, załączając film skierowany do Komisji Europejskiej, w którym zwolennicy opozycji nawołują do podjęcia interwencji przeciwko Polsce.

źródło: wpolityce.pl

44 KOMENTARZE

 1. Idz debilu na leczenie psychiatryczne ty juz obalalec gnido w Arlamowie i Magdalence i to nie jedna tak ze zamknij ryja kapuciu i nie rob wiochy naszemu krajowi

 2. Myślę że służby powołane do takich spraw zabiorą Wałęsie broń i na pocieszenie dadzą mu pozwolenie proce.

 3. Chyba motourfkom Wisłom mnie zawiezom, serce mam chore. Ale Kacińkych muszem obalyć, one niszczom demokrace co jom ze Kyszciakem y Jaruleskym założył

 4. Ten czlowiek jest chory z nienawisci . To co mowi to namawianie do obalenia sila demokratycznie wybranego rzadu czyli pucz. To jest karane. Podziwiam cierpluwosc PISu.

 5. Bolek, kiedy byłeś na grobie Grzesia, swojego nieślubnego kilkuletniego synka, którego nie uznałeś? Hańbą i bluźnierstwrm jest noszenie przez ciebie wizerunku MB Częstochowskiej! Wkrótce staniesz przez Sądem Boskim po stosowną karę!

 6. Walesa -a gdzie te moje
  100 mil. jeszcze na koncie niema .Ty porzadek chcesz robic w polskim rzadzie razem z Tenimarsem wynos sie najlepiej z Polski
  i nie wracaj ty zdrajco i sprzedawczyku

 7. Leszek był prezydentem, i co zrobił rozprzedał za bezcen p.g.r i ,ziemie i wiele innych, komuchy pokupowali i żyli jak pany. Św.pamięci Lepper bardzo dobrze mówił dlatego był niewygodny.

 8. Leszek był prezydentem, i co zrobił rozprzedał za bezcen p.g.r i ,ziemie i wiele innych, komuchy pokupowali i żyli jak pany. Św.pamięci Lepper bardzo dobrze mówił dlatego był niewygodny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj