Skandaliczne zachowanie radnej Granowskiej w Radiu Rodzina. Czy tak ma wyglądać demokracja w wydaniu PO?

pront scrn

Codziennie w katolickiej rozgłośni Radio Rodzina dziennikarze prowadzą rozmowy na żywo. Wczoraj gośćmi redaktor Patrycji Jęczmionka-Błędowskiej była Renata Granowska radna Koalicji Obywatelskiej i Robert Grzechnik radny partii Wolność.

Radna pani Renata Granowska obrażała radnego Grzechnika a także Prawo i Sprawiedliwość. Oto wypowiadane frazy, jakie słuchacze Radia Rodzina mogli usłyszeć: „Jesteście obrzydliwi”, przerywała: „BLE BLE BLE”, krzyczała: „STOP! Teraz ja mówię.” Uderzała pięścią w stół, groziła, że wyjdzie ze studia, po czym odpowiadała na pytania redaktor.

Zapytaliśmy Roberta Grzechnika nowo wybranego radnego o przebieg audycji:

Byłem zaskoczony poziomem i kulturą osobistą radnej Granowskiej. Idąc do Rady Miejskiej nie sądziłem, że spotkam się tam z takim zachowaniem. Zachęcam wszystkich do wysłuchania całości audycji, bo trudno jest mi opisać słowami zachowanie tej pani.

Radna Koalicji Obywatelskiej jest także dyrektorem dolnośląskiej instytucji pośredniczącej oraz potencjalną kandydatką na wiceprezydenta Wrocławia. Przed wyborami mówiło się nawet o jej kandydaturze na prezydenta Wrocławia.

To dość niepokojące, mówi Robert Grzechnik.

Chciałbym porozmawiać z osobami zatrudnionymi w placówce samorządowej w której ta pani jest dyrektorem. Jestem ciekawy jaka atmosfera panuje tam w pracy.

PODZIEL SIĘ