Szok!Prof Płatek: większość ludzi którzy wykorzystują dzieci do seksu to nie są żadni pedofile, to są normalni mężczyźni

14 KOMENTARZE

 1. Profesor?? A gdzie zdrowy rozsądek? Do Seminarium trafiają dorośli ludzie, ukształtowani.
  Dlaczego ja nie jestem pedofilem?
  Nie byłem w Seminarium ale byłem w wojsku!

 2. Tylko taki ktoś bez Boga w Sercu może robić takie zboczeństwa! Dla takich zbukòw ,Boga nie ma ,grzechu nie ma ,więc piekła nie ma ,to zachowują się gorzej niż wsciekłe zwierzaki z buszu.W takim razir powinna być kara śmierci za takie zboczone czyny ,zwłaszcza na dzieciach!

 3. Księża nie są pedofilami, ponieważ o ich przynależeniu do Kościoła decyduje Duch Święty.
  Niestety w święte kręgi duchowieństwa może również dostać się byle śmieć, ponieważ o przynależności nie decydują tu żadne testy wykluczające zboczenia i inne nienormalne predyspozycje kandydata, jak to ma miejsce chociażby w przypadku policji, gdzie kandydaci są drobiazgowo sprawdzani.
  W latach 80-tych ubiegłego stulecia w ramach programu zniszczenia polskiego Kościoła przez komunistyczne władze sowieckie, podjęto działania umieszczenia w szeregach duchowieństwa cywilów pedofili, żeby rozwalić Kościół od środka. Stąd takie nagłe pojawienie się problemu na tak wielką skalę.
  Kapłani to ludzie uduchowieni, następcy Jezusa, nasi pasterze, którzy pokazują nam drogę do Ojca. Jesteśmy Kościołem Pana. Jezus powiedział do swego pierwszego kapłana: „Ty jesteś Piotr [czyli Skała], i na tej Skale zbuduję Kościół mój, a bramy piekielne go nie przemogą” (Mt16,18).
  I RĘCE PRECZ OD KAPŁANÓW!
  Amen.

 4. Bardzo wątpliwe biblijnie by księżmi zostawali ludzie umocowani tam Duchem Świętym skoro biorą udział w zbrodni pedofilii poprzez poplecznictwo wobec czynnych pedofilów…Samozaprzeczenia…

 5. a moze ta pani profesor jest kobiecym PEDOFILEM ?bo ktoz inny by tak wypowiadal sie i bronil pedofilow?ZBOCZONE BABSKO ,a kto dal jej PROFESURE?odebrac ten tytul,nie zasluguje na niego !!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj