Jacek Międlar zablokowany w Empik-u

MP Jacek Międlar

Od dzisiaj nie kupimy książki Jacka Międlara pt. “Moja walka o prawdę. Wyznania byłego księdza”. Autor jeszcze nie odniósł sie do komunikatu, natomiast Monika Marianowicz rzecznik prasowa sieci Empik tłumaczy, że zdecydowali się dzisiaj na zablokowanie jej dostępności do czasu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji.

Zablokowanie jej w sieci sprzedaży internetowej zostało wstrzymane wskutek licznych zgłoszeń naszych klientów, co do faktu, że książka ta szerzy mowę nienawiści, a tym samym łamie polskie prawo.

Jacek Międlar – publicysta, były ksiądz, orędownik w walce o prawdę. W książce, która stała się swoistą autobiografią, definiuje choroby trawiące Kościół katolicki i polskie społeczeństwo. Ujawnia i piętnuje homoseksualne lobby w Kościele i liberalizm, który wkradł się w jego szeregi i destabilizuje go od środka. Międlar odpowiada na pytanie, kto tak naprawdę, w zaciszu gabinetów, z dala od kamer kształtuje mass media i politykę światową. Autor demaskuje grupę, która faktycznie stoi za najważniejszymi politykami i decyzjami, które oni podejmują. Wraz ze zrzuceniem sutanny, pozbył się knebla, który włożyła mu w usta kościelna hierarchia; teraz może walczyć o prawdę.

PODZIEL SIĘ