Poseł Stanisław Huskowski złożył mandat: “chciałbym więc podziękować tym wszystkim, którzy na mnie oddali głos…”

Choć wciąż nie ma oficjalnych wyników, wszystko wskazuje na to, że uzyskałem mandat radnego sejmiku dolnośląskiego, napisał dzisiaj na swoim profilu poseł PO Stanisław Huskowski.

Chciałbym więc podziękować tym wszystkim, którzy na mnie oddali głos, a także twórcom komitetu wyborczego i pracującym w naszym sztabie wyborczym. W szczególności Rafałowi Dutkiewiczowi, Adamowi Zawadzie i Aleksandrowi Łosiowi.
Odchodzę z sejmu bez żalu, choć z dużym sentymentem do wielu moich tamtejszych przyjaciół. Nie sposób wszystkich wymienić, wspomnę więc tych z Unii Europejskich Demokratów: Stefana zwanego Kostusiem, Michała (Miśka) i Jacka, którego szczęśliwie dalej będę spotykał we Wrocławiu. A także naszą szefową Elę – cudowną damę, zbyt porządną, mądrą i szlachetną jak na dzisiejsze standardy polityki.
Pozostawiam za sobą okres parlamentarny i rządowy. Rozstaję się z wieloma kolegami z PO i PSL. Na zawsze zachowam dumę, że byłem w rządzie Donalda Tuska. Miałem też szansę być w rządzie Ewy Kopacz. Dziękuję im wszystkim.

Poseł Stanisław Huskowski złożył już mandat. Jego miejsce w Sejmie zajmie radna dolnośląskiego sejmiku, Iwona Krawczyk, która mówi o nowym doświadczeniu, dzisiaj w mediach społecznościowych napisała o zmianie

Wątpliwości, rozterki, Państwa sugestie i ogromne wsparcie. Po 8 latach pracy w sejmiku Województwa Dolnośląskiego zdecydowałam się objąć mandat poselski. Przypomnę, że w wyborach do sejmu w 2015 roku, startując z czwartego miejsca, zdobyłam 7954 głosy. Wówczas do mandatu zabrakło mi 445 głosów. Dzisiaj robię kolejny krok.

PODZIEL SIĘ