Podczas imprezy zranił znajomego nożem

domena publiczna

Policjanci zatrzymali 46-letniego mężczyznę, który podczas sprzeczki w jednym z jeleniogórskich mieszkań nożem ugodził w ramię swojego znajomego. Poszkodowany został przewieziony do szpitala, gdzie udzielono mu pomocy medycznej. Podejrzanemu za to przestępstwo grozić może kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 46 -letniego mężczyznę podejrzanego o spowodowanie uszkodzenia ciała.

20 listopada 2018 roku około godziny 13.00, dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze został poinformowany, że na jednej z ulic w Jeleniej Górze, znajduje się mężczyzna, który potrzebuje pomocy. Po przybyciu na miejsce zdarzenia, okazało się, że na ulicy leży mężczyzna, który posiada ranę ciętą ramienia. Policjanci udzielili mężczyźnie pierwszej pomocy i wezwali pogotowie.

Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę, który był podejrzewany o spowodowanie obrażeń ciała u poszkodowanego. Jak ustalili policjanci, w jednym z jeleniogórskich mieszkań odbywała się impreza, w której uczestniczyło dwóch mężczyzn i kobieta. Podczas spotkania osoby biorące w niej udział, piły alkoholi i brały narkotyki. W pewnym momencie doszło do sprzeczki pomiędzy mężczyznami, w efekcie której 46-latek nożem zaatakował 45-latka, raniąc go w ramię. Pokrzywdzony został przewieziony do szpitala, gdzie udzielono mu pomocy. 46-latek przyznał się do spowodowania obrażeń ciała u swojego znajomego oraz udzielania narkotyków uczestnikom spotkania towarzyskiego.

Teraz za powyższe przestępstwa grozić może sprawcy kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KMP w Jeleniej Górze

PODZIEL SIĘ