8.8 C
Wrocław
Boni zapytany o to, czym jest HONOR… Jego reakcja jest zdumiewająca!

Boni zapytany o to, czym jest HONOR… Jego reakcja jest zdumiewająca!

 

Europoseł Platformy Obywatelskiej Michał Boni został dziś zapytany przez Dariusza Mateckiego o to, czym jest honor. Miało to związek z działaniami europosłów PO w Parlamencie Europejskim. Jak zachował się Boni? Dokładnie tak, jak można było się tego spodziewać. Po prostu poszedł dalej.

Dzisiaj Parlament Europejski przyjął rezolucję w sprawie niemieckich Urzędów ds. Dzieci i Młodzieży (Jugendamtów). Rezolucja wzywa Komisję Europejską, aby dokładnie sprawdziła procedury, które są stosowane przez niemieckie Jugendamty.

Wiceminister sprawiedliwości Michał Wójcik krytycznie ocenił postawę polskich europosłów, którzy byli przeciwni uchwaleniu rezolucji w zaproponowanym kształcie.

Europoseł PO Julia Pitera robiła wszystko, żeby osłabić tę rezolucję. To, jak zachowują się europosłowie PO, bardzo szkodzi naszym negocjacjom w sprawie rozporządzenia Bruksela II bis

– mówił Wójcik. A to tylko jeden z przykładów na to, w jaki sposób na arenie międzynarodowej zachowują się “totalni” europosłowie. Sprawiają oni wrażenie, że zrobią wszystko, byleby tylko zająć stanowisko przeciwne do tego, jakie obecnie zajmuje polski rząd.

Dziś w Brukseli zapytano Michała Boniego o to, czym jest honor. I jak odpowiedział? W ogóle – po prostu poszedł dalej… To chyba znamienna postawa.

źródło: Telewizja Republika

PODZIEL SIĘ