Owsiak musi przeprosić Pawłowicz. Postanowił sąd. A Owsiak na to

yutube

“To jest język ‘miłości’, a w istocie pełna agresja i nienawiść ze strony J. Owsiaka i jego fanów. Poczytajcie poniżejhhy” – napisała na Facebooku Krystyna Pawłowicz, odpowiadając na agresywny i pełen jadu wpis Jerzego Owsiaka po decyzji sądu odnośnie przeprosin Krystyny Pawłowicz.

Szef Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy został skazany za naruszenie jej dóbr osobistych i wyjaśnił, dlaczego nie zgadza się z wyrokiem.

“Zapadł wyrok w sprawie przeciw mnie wniesionej do sądu przez Krystynę Pawłowicz. Wnosiła i uważała ona, że ja stworzyłem i stoję za akcją „Ruch Wy….a Krystyny Pawłowicz W Kosmos”. Ni cholery nie miałem z tym nic wspólnego, jakkolwiek uwielbiam tego rodzaju abstrakcyjne poczucie humoru (znaleźlibyście skafander dla Krystyny?)”, “Pierdoły odpuszczamy” – czytamy we wpisie Owsiaka.

– On się nie zgadza z tym wyrokiem! Czyli uważa, że można znieważać publicznie starszą kobietę – mówiła w rozmowie z Radiem Wnet Pawłowicz. Posłanka na Twitterze udostępniła wpis, w którym bloger występujący pod pseudonimem Matka Kurka, Piotr Wielgucki udostępnił “jeden z najwyżej ocenianych wpisów, na moderowanej stronie hejtera Jerzego O.”. Wynika z niego, że Pawłowicz jest m.in. “intelektualnym kloszardem”.

źródło: telewizjarepublika.pl

PODZIEL SIĘ