Red. Falkowska: Apelujemy o prenumerowanie „Naszego Dziennika”

Chcemy, by „Nasz Dziennik” docierał do wszystkich czytelników, jednak w sytuacji kiedy zostanie zamknięty w naszej okolicy czy miejscowości kiosk „Ruchu”, a te kioski już są zamykane, proszę zainteresować się innymi punktami, w których „Nasz Dziennik” byłby dostępny. Ale najpewniejszym i najwygodniejszym sposobem dla nas i czytelnika jest prenumerata – powiedziała w programie „Aktualności dnia” na antenie radia Maryja Beata Falkowska, redaktor „Naszego Dziennika”. 

Wierzymy głęboko, że „Nasz Dziennik” będzie docierał do naszych czytelników, jednak do tego potrzeba jednak mobilizacji nas wszystkich – powiedziała Beata Falkowska.

– Stąd nasz gorący apel do czytelników, aby zainteresować się prenumeratą. W sytuacji kiedy zostanie zamknięty w naszej okolicy czy miejscowości kiosk „Ruchu”, a te kioski już są zamykane, proszę zainteresować się innymi punktami, w których „Nasz Dziennik” byłby dostępny. Mamy w naszych miejscowościach sklepy. Wiemy doskonale, że punktami dystrybucji prasy są właśnie sklepy, czy stacje benzynowe, poczta. Jednak również pytajmy sprzedawców o „Nasz Dziennik”, bo kiedy oni będą widzieć, że są chętni na zakup tej gazety, to na pewno ona będzie w punktach sprzedaży – zwróciła uwagę dziennikarka „Naszego Dziennika”.

Najważniejsza jest jednak prenumerata – dodała.

– Prenumerata jest najpewniejszym i najwygodniejszym sposobem na dostęp do „Naszego Dziennika” dla naszych czytelników. Również dla nas, dla naszej gazety, jest to też najmniej problemowy sposób, bo „Nasz Dziennik” jest wtedy dostarczany przez Pocztę Polską i przynosi go listonosz. To niewątpliwie najwygodniejszy sposób i stabilny dla bodaj jedynego na rynku polskim katolickiego źródła informacji, jakim jest „Nasz Dziennik”. Apelujemy do naszych czytelników, a wiemy, że są oni nam bardzo wierni, bo tylko dzięki nim i Panu Bogu ta gazeta dalej trwa, o prenumeratę – zaznaczyła red. Beata Falkowska.

źródło: radiomaryja.pl

PODZIEL SIĘ