Doda wygrywa batalię z TVN! Stacja przeprasza na antenie

Po pięciu latach sądowych batalii wokalistka, a właściwie jej tata, o którego dobre imię walczyła gwiazda doczekał się publicznych przeprosin ze strony TVN.

Konflikt rozpoczął się po tym, jak Agnieszka Woźniak-Starak w programie “Na językach” przeprowadziła w marcu 2013 roku wywiad z córką Pawła Rabczewskiego (ojca Doroty Rabczewskiej-Stępień) z nieformalnego związku. Materiał został najpierw zapowiedziany przez lektora słowami: “Powiększa się rodzina Dody. Odnalazł się kolejny brat. Kim jest i jaki ma kontakt ze swoją sławną siostrą?”.

“Doda nie ma tego problemu. Ostatnio na Telekamerach majtek nie miała, ale mamy dla niej świetną informację. Dziewczyno, masz kolejnego brata. Urodził się co prawda już dawno, dawniej nawet niż siostra z Ciechanowa, dawniej niż ty, ale nadal jest czas, żeby się spotkać. A doniosła oczywiście o tym kolorowa prasa” – powiedziała następnie Agnieszka Woźniak-Starak. Po tych słowach na antenie pojawił się właściwy materiał, w którym lektorka stwierdziła, że “brat Dody sam już jest tatą i w odróżnieniu od swojego ojca nie szasta materiałem genetycznym, gdzie popadnie”.

“Przejmuję się, jak ktoś ubliża mojej rodzinie. Program Agnieszki Szulim non stop obrażał i obraża moją rodzinę. Na to nie pozwolę” – mówiła wówczas agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Doda.

“Moi rodzice wytoczyli sprawę cywilną Agnieszce Szulim parę miesięcy temu. Ktoś, kto kocha swoją rodzinę, kto jest honorowy, doskonale mnie zrozumie. Tego, kto sprzeda własną matkę za przysłowiowe dwa złote, jest mi tylko szkoda” – podkreślała.

Sąd Apelacyjny w Warszawie przyznał rację tacie Dody. Sprawa została rozstrzygnięta w sierpniu 2017 roku.

Po prawie sześciu latach od rozpoczęcia sprawy, Paweł Rabczewski doczekał się publicznych przeprosin od stacji TVN. Te zostały wyemitowane na antenie w niedzielę o godz. 22.30. O wszystkim poinformowana za pośrednictwem Instagrama Doda, mimo iż przebywa obecnie w Dubaju.

Źródło: plejada.pl/ telewizjarepublika.pl

PODZIEL SIĘ