MASAKRA W USA! Zabił swoją dziewczynę, jej dzieci i matkę

fot. pl.freeimages.com
W pobliżu miasta Saint Louis w Missouri doszło do strzelaniny policji z mężczyzną, który zabił swoją dziewczynę, jej dzieci i matkę. Sprawca został ranny.

W piątek wieczorem policja otrzymała zgłoszenie o strzelaninie w jednym z domów w stanie Missouri. Gdy funkcjonariusze dotarli na miejsce, znaleźli zwłoki 8-letniej dziewczynki, 10-letniego chłopca oraz ich 61-letniej babci.
39-letnia matka dzieci trafiła do szpitala z ranami postrzałowymi. Jednak lekarzom nie udało jej się uratować i kobieta zmarła.

Zabójca próbował uciekać przed policją samochodem. To doprowadziło do wymiany strzałów, w wyniku której został ranny. Mężczyzna uciekł funkcjonariuszom pieszo i próbował ukraść samochód napotkanej kobiecie. Kilkukrotnie zadał jej ciosy nożem, ale obrażenia jakich doznała, nie zagrażają jej życiu.

Policji udało się aresztować 46-latka kilka godzin później. Obecnie Richard Darren Emery przebywa w szpitalu. Jest oskarżony o 15 przestępstw, za które może zostać skazany nawet na karę śmierci – podaje Fox News.

Źródło: o2.pl/ telewizjarepublika.pl

PODZIEL SIĘ