Masakra na Dolnym Śląsku! Matka próbowała zabić swoją … 11-letnią córkę !

Piotr Drabik, CC BY 2.0, Flickr

Mieszkańcy Dolnego Śląska w szoku! Przykładna matka chciała zabić swoją 11-letnią córkę. Do tragedii nie dopuścili bracia dziewczyny.

W sobotę wyrodna matka została aresztowana na trzy miesiące. Prokurator zarzuca jej m.in. usiłowanie zabójstwa własnego dziecka.

Tragedia wydarzyła się w czwartkową noc w jednej z miejscowości w gminie wiejskiej Lubań. Edyta Ł. czekała aż jej 11-letnia córeczka zaśnie. Gdy upewniła się, że dziecko niczego nie słyszy i nie spodziewa się ataku, podeszła do jej łóżka. Po chwili zaczęła na oślep dźgać bezbronne dziecko nożem!

Niemal w tym samym momencie dziewczynka obudziła się i zaczęła wzywać pomocy. – Zasłoniła się rękami, ale otrzymała kilka ciosów – mówi dla gazety „Fakt” człowiek znający szczegóły sprawy. I nie wiadomo jak skończyłby się ten dramat, gdyby nie błyskawiczna reakcja dwóch starszych braci. Słysząc krzyki przybiegli do pokoju i obezwładnili wyrodną matkę, a zakrwawionej siostrze udzielili pomocy.

Ł. jeszcze tej samej nocy została zatrzymana przez policję.  Jak tłumaczyła swoje zachowanie? – Na ten moment nie mogę mówić o linii obrony podejrzanej – przekazał Fakt24.pl, Łukasz Chrapek (36 l.) z-ca prokurato rejonowego w Lubaniu.

Źródło: Fakt24/ telewizjarepublika.pl