Ziemkiewicz kpi z Owsiaka: Auschwitz – miejsce, gdzie wyśmiewano ludzi, lepiąc ich karykatury z plasteliny

ziemkiewicz23.jpg

„Auschwitz – miejsce, gdzie wyśmiewano ludzi, lepiąc ich karykatury z plasteliny. Tak uważa pan Owsiak, który czuje się parodią w TVP Info równie pokrzywdzony jak tamtejsi więźniowie. Tak, czas naprawdę najwyższy na odejście przez tego pana w prywatność i leczenie mania grandiosa” – napisał na Twitterze publicysta „Do Rzeczy” Rafał A. Ziemkiewicz.

Jerzy Owsiak poinformował wczoraj, że rezygnuje z funkcji prezesa WOŚP, w obliczu tragedii jaką była śmierć Pawła Adamowicza. – Składam rezygnację z prezesa zarządu fundacji WOŚP. Fundacja będzie funkcjonowała, ale być może moja decyzja pohamuje tych, którzy nawet dzisiaj napisali obrzydliwe słowa w moim kierunku. Mówiłem o tym, że ta nienawiść w kierunku moim i fundacji grzeje od 25 lat. Od 25 lat staczam boje z ludźmi, którzy również mi grożą. Policja i wymiar sprawiedliwości nic z tym nie robią – mówił Owsiak.

– Jeżeli mnie nie będzie, to może wszystkim tym szaleńcom, którzy mają nazistowskie pomysły – z plasteliną włącznie – pani Barbara Piela. Uraziła mnie pani bardzo, bardzo mnie pani uraziła. Poczułem się istotnie jak w Auschwitz – i pani to zrobiła – mówił Jerzy Owsiak.

Źródło: twitter.com/wp.pl/ telewizjarepublika.pl