Jeleniogórski Klub biznesu zaprasza na spotkanie

Michał Rażniewski, CC BY-SA 3.0, Wikimedia Commons

W dniu 24 stycznia o godzinie 13:00 w siedzibie sklepu Leroy Merlin przy ulicy Legnickiej 3 w Jeleniej Górze odbędzie się otwarte spotkanie Jeleniogórskiego Klubu Biznesu. Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne. Liczba miejsc jest jednak ograniczona. Tych, którzy chcą mieć pewność, że wezmą udział w spotkaniu prosimy o kontakt mailowy pod adresem kontakt@klubbiznesujg.pl.

Jeleniogórski Klub Biznesu tworzą przedsiębiorcy, którzy rozwijają swoje firmy bazując na głębokiej współpracy z innymi podmiotami rynkowymi. Członkowie Klubu wymieniają się między sobą: doświadczeniem, zleceniami, kontaktami i wiedzą, dzięki czemu powstają później najbogatsze i najbardziej interesujące oferty.

Szerokie spektrum firm o różnym profilu działalności. Doświadczeni jak i zupełnie początkujący przedsiębiorcy gwarantują interesującą, wzajemnie wspierającą się i nastawioną na ciągły rozwój mieszankę osobowości.

Biorąc aktywny udział w życiu Klubu, uczestnicząc w cyklicznych spotkaniach nie tylko jeleniogórskich firm, dajesz sobie szansę na rozwój. Ucząc się na cudzych doświadczeniach, korzystając z rad i sugestii innych masz większe szanse na sukces!