Brat Adamowicza o dramatycznej walce o życie prezydenta Gdańska! „Powiedzieli, że jeżeli przeżyje do rana, to będzie cud”

Brat Pawła Adamowicza w poruszającym wywiadzie opowiedział o ostatnich chwilach i dramatycznej walce o życie prezydenta Gdańska

Kilka dni od tych dramatycznych wydarzeń, Piotr Adamowicz w programie „Czarno na białym” w TVN24 opowiedział o ostatnich chwilach prezydenta Gdańska, oraz o walce o jego życie…

Zobaczcie, co powiedział brat prezydenta Gdańska.

Przyznał, że kiedy cała Polska wierzyła, że prezydenta Gdańska uda się uratować, jego bliscy wiedzieli już, że stan prezydenta Gdańska jest krytyczny. W nocy z 13 na 14 stycznia, Piotr Adamowicz usłyszał wstrząsające słowa od lekarzy.

– Wtedy powiedzieli, że jeżeli przeżyje do rana, to będzie cud. Ale o ten cud należy się modlić – wspominał w rozmowie z Piotrem Jaconiem w „Czarno na białym”.

– W międzyczasie pan profesor przyszedł do mnie, na korytarzu wyjaśnił, że poprosił o dodatkową konsultację neurologów i neurochirurgów. Powiedział, że w ich ocenie mózg raczej nie funkcjonuje – dodał.

Źródło: TVN24/ telewizjarepublika.pl

PODZIEL SIĘ