Pro Life i ONR sprzeciwiają się produkcji dzieci. Pikieta w poniedziałek

MP

Pikieta przeciwko in vitro. Adam Brawata Pro Life i Teresa Sutowicz Obóz Narodowo Radykalny Brygada Dolnośląska złożyli dzisiaj petycję, w której przedstawiają prawne aspekty pozaustrojowego zapładniania kobiet.

In vitro to jest biznes a nie nauka i powinno być zakazane, mówi Adam Brawata Pro Life.

 Ze statystyk wynika, że z in vitro może się urodzić tylko 6% dzieci, reszta jest zamrażana, zabijana w mikroaborcji lub wyrzucana do kanału. Dlatego do Biura Prezydenta Miasta Jacka Sutryka złożymy sprzeciw z wszystkimi argumentami o których nie mówiło się podczas czytań na sali sesyjnej.  Dołączymy również prace naukowe w tej sprawie i wywiad z genetykiem, prof. Stanisławem Cebratem.

Kobiety muszą być faszerowane hormonami, a te wpływają na rozwijanie się chorób nowotworowych, w tym raka szyjki macicy i raka jajnika.

Będziemy protestować przeciwko produkcji dzieci metodą in vitro, finansowaną z budżetu miejskiego. Poinformujemy mieszkańców Wrocławia o takich faktach, o których nie było powiedziane podczas czytania przed głosowaniem uchwały dotyczącej finansowania na ostatniej sesji Rady Miejskiej.

Jeżeli pikieta nie przyniesie spodziewanych efektów, sprawy nie zostawimy, zapowiada Teresa Sutowicz (Obóz Narodowo Radykalny Brygada Dolnośląska).

Pikieta odbędzie się w poniedziałek 4 lutego 2019 roku na godz. 17:00 przy wejściu do Biura Prezydenta Wrocławia.