Zakupy na Groupon jeszcze taniej. Zobacz, jak zgarnąć zniżkę

Lubisz zakupy ze zniżką? To pytanie retoryczne – każdy z nas lubi okazje, dzięki którym może nabyć dobrej jakości produkty taniej niż zazwyczaj. To jedna z ważniejszych przyczyn popularności portalu internetowego Groupon. To właśnie tutaj możesz znaleźć mnóstwo atrakcji, nie tylko tych z Dolnego Śląska. Twoje zakupy w serwisie mogą być jednak jeszcze tańsze. Zobacz, jak.

Kupowanie na Groupon zazwyczaj oznacza duże oszczędności, które sięgają nawet kilkudziesięciu procent. To właśnie dzięki temu portalowi wielu z nas odkryło nowe restauracje, salony piękności czy hotele na mapie Polski. Ale zakupy w serwisie mogą kosztować jeszcze mniej. Wiedzą o tym jednak nieliczni. Tymczasem sposób na zniżkę jest bardzo prosty – to kod promocyjny Groupon. Dobra wiadomość jest taka, że niemal wszystkie obowiązujące na Groupon kody rabatowe są dostępne dla każdego. Trzeba tylko wiedzieć, w jaki sposób po nie sięgnąć.

Groupon – kod rabatowy to klucz do obniżki cen

Zasada, na jakiej działają kody Groupon, jest bardzo prosta. Wystarczy podać ciąg liter i cyfr (czyli kod) przed potwierdzeniem zakupu, aby cena zamawianych usług czy produktów dodatkowo się obniżyła. O ile? To zależy od konkretnej promocji, która obowiązuje. Niemniej jednak, najczęściej jest to dodatkowe kilka, a czasem kilkanaście procent zniżki. Choć wydaje się to niewielką wartością, warto zaoszczędzić.

Przyznawany przez Groupon rabat jest szczególnie opłacalny, gdy decydujesz się na zamówienie bardziej kosztownego vouchera – na przykład z kategorii „Travel”. Przykładowo, jeśli zamawiasz bon na noclegi w hotelu ze SPA za kwotę 500 zł, a aktualnie możesz uzyskać dodatkowe 5% zniżki, w Twojej kieszeni zostanie 25 zł. To już cena dwóch dobrych kaw albo biletu do kina. Rachunek jest więc prosty!

Co trzeba zrobić, żeby otrzymać kody rabatowe Groupon?

Większość kodów jest dostępnych bez ograniczeń, dla każdego klienta. Czasem obowiązują dodatkowe warunki ich wykorzystania. Na przykład Groupon udziela rabatu wówczas, gdy zamówienie przekroczy określoną kwotę, np. 50 czy 100 zł. Czasem obowiązuje tez maksymalny próg kwotowy zniżki.

Warto też pamiętać, że promocje obowiązujące w serwisie zmieniają się dość dynamicznie, zaś same kody Groupon mogą objąć np.:

  • konkretną kategorię produktów lub usług – np. „Beauty” czy „Travel”,
  • określony typ produktów lub konkretne bony obowiązujące w serwisie.

Ich czas działania jest również ograniczony – dlatego musisz uważnie sprawdzić, czy interesująca Cię promocja jest jeszcze w mocy. Gdzie? Najlepiej w serwisie, który zbiera aktualne informacje o rabatach, np. na stronie https://alerabat.com/kod-promocyjny/groupon. Tu dane są aktualizowane każdego dnia. Masz więc pewność, że informacja o promocji po prostu Ci nie umknie. To jednak nie koniec. Portal publikuje bowiem również rekomendacje, wskazując, które kupony Groupon są najlepszą zakupową okazją.

Jak wykorzystać kod w praktyce?

Skorzystanie z kodu rabatowego jest bardzo prostym zadaniem. Najczęściej jedynym, co musisz zrobić, jest skopiowanie ciągu liter i cyfr i ich przepisanie lub wklejenie w odpowiednie pole w formularzu zamówienia. Po zatwierdzeniu kuponu zobaczysz, że cena nabywanych voucherów zmieni się na lepsze.

Pamiętaj: kody są 100% darmowe, a żeby je pobrać, nie trzeba się rejestrować. Skorzystaj teraz!