Ostra riposta! Szef ZZR: “Biedroń robi sobie jaja z rolnictwa i rolników. Orientacja na jaja to zdaje się jego specjalność”

Biedroń.jpg
fot. youtube.com

„Wiosna” uruchamia ruch „Agro Wiosna”, który będzie skupiał wszystkich, którzy są związani z rolnictwem – poinformował Robert Biedroń. Jego pomysł nie został jednak potraktowany poważnie przez przedstawicieli środowiska rolniczego.

Polska wieś jest ostoją polskiej tradycji katolickiej, która ciągle czuje ogromny związek z wiarą. Wieś jest również ostoją normalności

— podkreśla Michał Kołodziejczak z AGROunii.

Z kolei Marcin Bustowski, przewodniczący Związku Zawodowy Rolników „Solidarni”, używa znacznie ostrzejszych określeń.

Biedroń robi sobie jaja z rolnictwa i rolników. Orientacja na jaja to zdaje się jego specjalność, ale na pewno nie zna się na sadownictwie, a jego happeningi z jabłkami to farsa

— mówi portalowi swiatrolnika.info.

Biedroń zauważył, że panuje susza. Pyta rząd, co zrobił, by lepiej sobie z suszą radzić. Rolnikom jako lek na zło w pierwszym rzędzie proponuje odnawialne źródła energii. Typowe dla ekologa, który ma może dobre intencje, ale zerową wiedzę o twardym rolnictwie, które wymaga konkretnych zmian, a nie happeningów ludzi, którzy wieś znają głównie z serialu „Ranczo”

— podkreśla Bustowski.

wpolityce.pl/swiatrolnika.info

PODZIEL SIĘ