Grzegorz Schetyna histeryzuje i straszy komisję VAT! „Spektakl wyborczy! Kto sieje wiatr ten zbiera burzę! Niech mają tego świadomość”

Grzegorz Schetyna próbuje zastraszyć członków komisji śledczej ds. VAT? Były wicepremier i minister spraw wewnętrznych stwierdził, że komisja urządza przedwyborczy „spektakl” polityczny przesłuchując go na kilkanaście dni przed wyborami. Jednocześnie sugerował, że PiS poniesie konsekwencje związane z decyzją o przesłuchaniu Schetyny.

Zaproszenie mnie jako 45. świadka , następna to premier Ewa Kopacz i Donald Tusk, jeśli takie rzeczy dzieją się na paręnaście dni przed wyborami, to wiadomo o co chodzi. Nie był przesłuchany Mariusz Kamiński. To sytuacja bardzo klarowna. Kampania wyborcza, wykorzystywanie komisji śledczej, policji, prokuratury. Kto sieje wiatr ten zbiera burzę. Niech mają tego świadomość. Powiem jakie są powody i przyczyny organizowania tego spektaklu. Wybory za kilkanaście dni więc czemu nie zostałem przesłuchany pół roku temu? To odwrócenie uwagi od kłopotów PiS. Wykorzystywany jest bat na opozycję
– twierdził Schetyna tuż przed przesłuchaniem.

O przesłuchanie ministra Mariusza Kamińskiego, byłego szefa CBA, a obecnie ministra koordynatora służb specjalnych wnioskował też poseł Konwiński z PO.
Był wielokrotnie w Sejmie, dlaczego go nie przesłuchacie! Mariusz Kamiński pełnił swoje funkcje w tym samym czasie co Schetyna!
– awanturował się Konwiński.

Przesłuchujemy każdego świadka zgłoszonego przez posłów opozycji. Zebraliśmy już materiał na temat działań CBA. Raport musimy przedstawić w tej kadencji Wysokiej Izbie. Przesłuchaliśmy Jarosława Gowina, obecnego wicepremiera
– odpowiedział przewodniczący Marcin Horała.

źródło: wpolityce.pl

PODZIEL SIĘ